Účast na pohřbu Wabiho Daňka byla více než hojná, přišli i ti, kteří se ve společnosti neradi vyskytují. A některé dokonce svedl dohromady.

Zatímco Vendulka Křížová dorazila s růží v ruce a v doprovodu svého kolegy Svatopluka Schullera, její expartner Oldřich Vízner přišel sám.

Manželé, kteří se kvůli Víznerově nevěře rozešli, se setkali a přidali k hloučku společných přátel, ale nijak spolu nekomunikovali. Co víc, stáli pěkný kus od sebe a chovali se, jako by manželé ani nikdy nebyli.

Pokud mohli, dívali se každý jiným směrem. Aby také ne, Křížová měla pěkný vztek, když zjistila, že Vízner má o několik desítek let mladší milenku a rozhodl se od rodiny odejít.

Co se týče žen, Vízner o ně neměl nikdy nouzi a podle toho také jednal. Svou první manželku Janu Šulcovou, se kterou má dcery Rozálii a Terezu, opustil také kvůli jiné ženě. Herečku to tehdy dost zasáhlo a dlouho svému muži nemohla přijít na jméno. Svůj žal a deprese pak deset let utápěla v alkoholu.

Než Vízner poznal svou druhou manželku Vendulu Křížovou, měl ještě jiné ženy. Až Vendulku si ale vzal a zplodil s ní tři děti – Anežku, Alberta a Františka. Ani v tomto rodinném kruhu ale nevydržel a v divadle se opět zamilovat do čtyřiadvacetileté kolegyně.

Video
délka: 01:51.11

Hlas na pohřbu Wabiho Daňka (†70): Rozesmál veselou historkou! David Turek, Jan Jedlička

VIDEO: Vždy plachý Oldřich Vízner odhalil soukromí! Jak bydlí? To budete koukat!

Video
délka: 01:22.11

Vždy plachý Oldřich Vízner odhalil soukromí! Jak bydlí? To budete koukat! TV Barrandov

Fotogalerie
123 fotografií