Pracovní kolotoč a problémy v partnerství si na herci začínají vybírat svou daň. Filmový Saturnin se odstěhoval od herečky Vendulky Křížové (45), s níž má šestnáctiletou Anežku, čtrnáctiletého Alberta a devítiletého Františka. 

Z domku v pražských Horoměřicích přesídlil do Mělníka. Právě tam ho zastihli fotoreportéři Blesku. „Pan Vízner vyšel z domu a bylo vidět, že mu není dobře. Evidentně na něho šly mdloby. Musel se na chvíli opřít o plot a rozdýchat to,“ popsal kolemjdoucí, který ho potkal u jeho nového bydliště. Přestože bylo herci podle výrazu ve tváři opravdu zle, po chvíli se odhodlal přece jen vyrazit do práce.

„Vyšel pomalou chůzí, která mu dávala viditelně zabrat, ke svému skútru, který parkuje kousek od bytu. Kráčel předkloněný a nohy za sebou skoro táhnul!“ dodal svědek.

Přesto si Vízner nasadil na hlavu helmu, popojel ke svému autu, kde si dooblékl výstražnou reflexní vestu, a pak na dvou kolech pokračoval na divadelní zkoušku do Mladé Boleslavi! Dlužno podotknout, že v takovém stavu by měl jízdu jakýmkoli dopravním prostředkem v zájmu bezpečnosti své i ostatních oželet.

VIDEO: Vždy plachý Oldřich Vízner odhalil soukromí! Jak bydlí? To budete koukat!

Video
délka: 01:22

Vždy plachý Oldřich Vízner odhalil soukromí! Jak bydlí? To budete koukat! TV Barrandov

Fotogalerie
46 fotografií