Asi každá maminka si už zažila, že ji její potomek probudil a začal ji přemlouvat, aby už vstala a hrála si s ním. Podobně to chodí i u muzikálové hvězdy Absolonové, jejíž chlapeček Tadeáš je pěkný neposeda. „Proč někdo těm dětem nevysvětlí, že spát a válet se musí do zásoby!“ postěžovala si zpěvačka na Facebooku.

„Ne, oni musí být od 7 v akci. To je stejný, jak všichni chceme, aby nám bylo v 10 letech 15 let, a o pár desítek let si zas ubíráme,“ spekulovala nad dětskou náturou, i když by si raději zdřímla. Snažila se proto ještě synka, který letos v listopadu oslaví už druhé narozeniny, přesvědčit k návratu do postýlky.

Ale bez úspěchu. „Takže jsem Tádu k válení nepřemluvila a už máme v posteli míč, hokejky a puk a v puse dudlík. Krásný dny,“ vylíčila Monika, které vůbec nevadilo, že spolu s vtipným příspěvkem sdílela i fotku, na níž je sama ještě v peřinách. Tedy – ještě v pyžamu, zcela nenalíčená a s očividně rozespale »zmačkaným« obličejem.

Přitom v komentářích se setkala zejména s pochopením a i další maminky jí zde začaly popisovat své obdobné zkušenosti s režimem svých ratolestí. Jiné známé dámy už dřív takové štěstí neměly. Například Andrea Kerestešová Růžičková (33), která v srpnu přivedla na svět prvního syna Tobiáše, si za fotku bez líčidel slízla hlavně kritiku. Herečku z Ordinace v růžové zahradě 2 tu mnozí osočili, že se o sebe nestará.

VIDEO: Monika Absolonová v pořadu Markéta dráždí celebrity: Prozradila, proč musela předčasně ukončit mateřskou

Video
Video se připravuje ...

Monika Absolonová ukončila mateřskou: Máme co jíst, ale plíny něco stojí! A o exekuci! Markéta Reinischová, Petr Soukup

 

Fotogalerie
40 fotografií