Na benefičním galavečeru Světlo pro Světlušku si slavní zazpívali s nevidomými dětmi a Anna K. si takovou příležitost nemohla nechat ujít. A to ani přesto, že momentálně kvůli své rakovině nepracuje.

„Mám momentálně, co se práce týče, volno. Teď mě čeká ta moje cesta za uzdravením. Vystoupení na téhle akci bylo výjimkou, odskočila jsem si, protože projekt Světluška pomáhá nevidomým, a když jde o charitu, nemohla jsem tu chybět. Sama jsem si prožila hodně těžké chvíle a dokážu se vcítit do lidí, kteří to nemají v životě jednoduché. Když moje účast alespoň trošku pomůže a vybere se finanční obnos na zlepšení jejich životních podmínek, pak vůbec není co řešit,“ vysvětlila po koncertě Anna K.

Ta si na pódiu zazpívala se slečnou Kristýnou, která na rozdíl od zpěvačky vůbec netrpěla trémou. „S Kristýnkou nám to šlo skvěle. Měly jsme my holky jen dvě krátké zkoušky. Přiznám se, že když jsme vystoupily na jeviště, byla jsem přeci jen nervózní jako žačka v první třídě. Ona ale byla zlatá. Mě provázela tréma a ona se hihňala a bavila. Ale klaplo nám to a podle ohlasu publika, se naše společné dílko líbilo,“ svěřila se zpěvačka, která už podstupuje léčbu rakoviny pomocí chemoterapie.

Anna K na Slavíkovi: Víc mě to táhlo na StarDance, přišla jsem kvůli desce!

Video
délka: 01:22.64

Anna K na Slavíkovi: Víc mě to táhlo na StarDance, přišla jsem kvůli desce! David Turek, Jan Jedlička

Anna K.: Po sto letech mezi lidmi, s alergií a nohou po úraze!

Video
délka: 01:39.20

Anna K.: Po sto letech mezi lidmi, s alergií a nohou po úraze! Petr Soukup, Markéta Reinischová

Fotogalerie
33 fotografií