Herečka a dabérka právě prožívá kouzelné období. Již měsíc je z ní vdaná paní a v nové životní roli se prý cítí báječně. Na křtu kalendáře Dej pac se Ivana dokonce chlubila i krásným snubním prstenem. „My máme originální, ze zlata našich babiček a prababiček dohromady, tak to se nám líbí, že to má historii,“ prozradila pro Super. cz s tím, že takové prstýnky mají jen ona a její milovaný choť, bubeník Jiří Veselý.

Toho si vzala po šesti letech vztahu. Samotný obřad ovšem neproběhl přesně tak, jak si ho snoubenci vysnili. „Bylo hrozně hnusně, to bylo výborný, protože my to měli mít na louce a měli jsme spoustu plánů a nakonec bylo ty dva dny opravdu úplně odporný počasí,“ vyprávěla Korolová, která má za to, že jim zkrátka pršelo štěstí.

„Ale i tak to bylo krásný, naštěstí na té Erlebachově boudě, kde jsme to měli, tak mají nádhernou vnitřní kapli, kde je vidět na hory, když je hezky. My jsme měli totálně bílou mlhu kolem, ale mělo to zas atmosféru úplně jinou a člověk je stejně tak nervózní, že je mu jedno, kde to je,“ líčila.

Další komplikací byly fotky ze svatby. Představitelka Sophie z muzikálu Mamma Mia! totiž původně chtěla svůj slavný den alespoň na čas udržet v tajnosti a sama rozhodnout o tom, které snímky pak veřejnost uvidí. Jenže tenhle plán jí vybouchl pod rukama.

VIDEO: Kráska z Mamma Mia! polonahá v sauně: Musím dřít, abych byla hubená 

Video
délka: 02:30.09

Kráska z Mamma Mia! polonahá v sauně: Musím dřít, abych byla hubená Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Přímo v den, kdy si s Jiřím řekli své ANO, zveřejnil na Instagramu pár fotek jeden ze slavných hostů, Janis Sidovský (49). Tím pádem se informace o sňatku okamžitě dostaly do médií. Posléze pár momentek a krátkých videí zveřejnila také zpěvačka Martina Pártlová (38), která se pochlubila i tím, že chytila svatební kytici.

„Chtěla jsem, abych to dala já, a ne aby to tam někdo vyfotil a dal to bez našeho vědomí,“ postěžovala si nová dabérka Lízy Simpsonové či Šmoulinky. Vinu ale nedává hostům, nýbrž sama sobě. „Já jsem si říkala, že chci kamarády o to poprosit, ale jak bylo strašně moc věcí, co jsme řešili na konci těch příprav, tak jsem na to úplně zapomněla,“ přiznala.

„Takže jsem to vůbec neřešila. Nechala jsem to osudu. On se mě Janis ptal, jestli to tam může dát. Já jsem mu to odkývala. Vůbec mi vlastně nedošlo, že to půjde do světa, ale to nevadí,“ dodala pro Super paní Veselá, která bude kvůli práci ovšem i nadále používat své původní příjmení Korolová.

VIDEO:  Dabing Lízy Simpsonové převzala Korolová po zesnulé Heleně Štáchové

Video
délka: 00:32.92

Dabing Liza Simpsonová - porovnání Prima TV

 

Fotogalerie
52 fotografií