Podle informací deníku Aha! je žhavým kandidátem na roli Stanislav Zindulka (85). „Slyšel jsem o tom, že se o mně mluví. Nejste první, kdo mi volá. Tak to asi bude pravda, že se o mně hovoří,“ řekl k věci herec.

Zatím ho prý nikdo oficiálně neoslovil. Pokud by však taková nabídka přišla, zřejmě by se ale nebránil. „Potěšilo by mě to, ale zatím se mi nikdo neozval,“ doplnil a dál už se k celé záležitosti nechtěl vyjadřovat: „Nechme spekulací, počkejme, co se bude dít dál.“

Video
délka: 01:22

Co Jana Třísku (†80) tížilo na srdci? Svět je plný krutosti... Petr Soukup

Ani mluvčí snímku Na střeše, jehož velká část se má údajně odehrávat ve výškách, nechtěla nic prozradit. „Po dohodě s producentkou a režisérem zveřejníme nové obsazení filmu Na střeše až ve chvíli, kdy bude definitivní,“ vysvětlila Uljana Donátová a zvěsti o obsazení Zindulky tak nevyvrátila, ani nepotvrdila.

Fotogalerie: Pohřeb Jana Třísky (†80): Zemřel po pádu…
277 fotografií

Typově by se ale zřejmě na úlohu, které se měl původně zhostit právě zesnulý Jan Tříska, hodil. Šanci by mohli mít teoreticky i další herci zhruba ve stejném věku. Například Ladislav Trojan (85) či Lubomír Kostelka (90).

 

Video
délka: 00:42

VIDEO: Bezvládný Jan Tříska (†80) ve Vltavě, marný pokus o záchranu TV NOVA

Vše o smrti Jana Třísky na Blesk.cz zde>>

Fotogalerie
105 fotografií