Syn Hüttnerové, herec Matouš Rajmont (44), se do problémů dostal kvůli kauze agentury Hera. Tato společnost, která dříve se věnuje pořádání akcí a dříve také zastupovala řadu celebrit, si údajně měla krátit daně a provozovat fiktivní obchody. Podezřelí jsou nyní oba jednatelé společnosti – Marek Haman a právě Rajmont.

Podle informací ČT patří Hera spolu s firmou Prostor pod vedením podnikatele Jana Kočky do sítě firem, jenž si předávaly a proplácely fiktivní faktury za neuskutečněné reklamní služby. Konkrétně Rajmontova a Hamanova společnost měla daně krátit o desítky milionů korun.

Syn známé výtvarnice, herečky a spisovatelky ovšem všechna obvinění odmítá. „K celé kauze bych rád uvedl, že svou vinu popírám a obvinění, které je tvořeno domněnkami bez opory v provedených důkazech, odmítám,“ uvedl v prohlášení pro deník Aha! Rajmont s tím, že agentura funguje legálně již po dobu 23 let. „Což lze úplně jednoduše prokázat výpověďmi a spokojeností jejích klientů,“ doplnil.

„Veškeré faktury, které jsem za společnost vystavil, byly vždy v souladu se zákonem a předmětem mého podnikání. Z obviněných společností žádnou neznám a spolupráci s nimi jsem nikdy nenavazoval. Současná situace agenturu Hera bohužel velmi poškozuje,“ vysvětloval Rajmont.

„Byli jsme dva jednatelé a každý jednal samostatně, což tedy není před zákonem úplně podstatné!“ dodal herec, kterého jsme mohli vidět například ve filmech Signál či Kvaska a seriálech Kriminálka Anděl a Ulice. Jeho maminka celou záležitost nechtěla komentovat. „Nebudu se vyjadřovat, nezlobte se,“ omluvila se Hüttnerová, která má Matouše se zesnulým režisérem Ivanem Rajmontem (†70).

VIDEO: Podívejte se video s Hüttnerovou z Ordinace v růžové zahradě 2

Video
délka: 01:34.12

Jan Čenský a Dana Morávková budou mít nečekanou družičku... TV Nova

 

 

Fotogalerie
38 fotografií