Známá dvojice v současnosti pendluje mezi bytem v Praze a domem na samotě u jezera Katlov. Právě do svého hnízdečka lásky u Červených Janovic nedaleko Kutné Hory nyní pozvali televizní diváky prostřednictvím pořadu Můžu dál? televize Barrandov.

„Celej můj život jsem měl jeden velkej sen – že chci bydlet u vody. Já jsem měl takovej byteček 1+ láska a malej mrazák na Pankráci, ale jelikož jsem byl pořád mimo republiku, tak jsem neměl důvod měnit,“ nechal se slyšet známý český rybář, který u Katlova zakotvil již zhruba před třemi lety. „Já jsem hned věděl, že tady chci strávit zbytek života,“ dodal zasněně Vágner.

Ten ovšem s podobou místa stále není spokojen. Původní budovu hodlá přestavit a zatím začal s úpravami okolí, které osel pšenicí. Na jezeře vybudoval řadu ostrůvků nad hladinou i pod ní a postavil i můstky. Nesmělo chybět ani soukromé molo pro jeho přítelkyni Elišku Bučkovou. Ta prý miluje samotu a ráda sem z Prahy utíká. Definitivní odchod z velkoměsta si ale prý nedokáže zatím představit, už kvůli práci.

Jak sama Miss 2008 prozradila, nebojí se tu ani v době, kdy je její partner pryč. Společnost jí totiž dělá fenka Minnie, venku v ohradě pak stádo bizonů. V případě potřeby se může obrátit i na správce. Někdy ale Bučková přece jen raději odjede na výpravu spolu s Vágnerem. Ostatně jedna taková je dala i dohromady. „Dali jsme se dohromady v Amazonii,“ přiznal moderátorovi Aleši Cibulkovi (40) Jakub.

Podle brunetky se z nich pár stal ale až později. „Já jsem poznal, že ona je ta pravá, ona to poznala, ale nechtěla to přiznat a za tři čtvrtě roku pochopila, že beze mě nemůže žít,“ uvádí vše na pravou míru syn slavného hitmakera Karla Vágnera (75). „Ani výročí neslavíme, protože ho každý vidíme jinak,“ smála se Eliška, která je po boku Jakuba šťastná již téměř dva roky.

Do Amazonie se pak ještě několikrát vrátili a společně absolvovali i expedici do Mongolska, kde musela modelka spát ve stanu v dvacetistupňovém mrazu stovky kilometrů od civilizace. „Kuba se rozhodl, že bude posouvat moje hranice. Já mám vždycky pocit, že mám nějaký limit, že už to nedám, a Kuba to vždycky posune výš,“ líčila v Můžu dál? Bučková.

VIDEO: Bučková už má plán svatby s Vágnerem: Jak bude vypadat a kde bude?

Video
Video se připravuje ...

Bučková už má plán svatby s Vágnerem: Jak bude vypadat a kde bude? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Vágner, který přiznává, že si ji tak trochu testoval, ji za její sílu a výdrž obdivuje. Díky tomu si je naprosto jistý, že je pro něj ta pravá. Nic tak nebrání ani veselce. Když se Cibulka Jakuba zeptal, zda by svatba mohla proběhnout právě na Katlově, odvětil jen tajemně: „Mohla by být klidně i na vodní hladině.“ Dál už ale tenhle nápad nerozvíjel. Jen vtipkoval, aby se vyhnul odpovědi, nebo už se mu snad v hlavě klube plán?

Fotogalerie
56 fotografií