„Mě osobně těší, že přijdou všichni naši nejlepší kamarádi, přátelé, rodina. To je pro mne úplně nejvíc,“ říkala už před včerejším obřadem Blesku novomanželka. „Moc se těšíme na Michala Davida a jsme rádi, že nám zahraje. Zároveň je i se svou rodinou náš host,“ dodala.

Fotogalerie: Svatba Andreje Babiše: 13 fotek, které…
120 fotografií

Video
Video se připravuje ...

První rozhovor novomanželů Babišových: O vynuceném francouzáku a předmanželské smlouvě! David Turek, Jan Jedlička

Svědkyní jí byla nejlepší kamarádka. Stejnou teorii razil i Babiš. Za svědka mu šel letitý kamarád z Bratislavy a z řad politiků nebyla mezi hosty takřka žádná účast. Jen ti nejbližší z nejbližších. Fotografové Blesku si všimli příjezdu Babišovy pravé ruky, šéfa poslaneckého klubu ANO Jaroslava Faltýnka (55), a pak také vicepremiéra a ministra životního prostředí Richarda Brabce (51, ANO).

Protibabišovská kolona

To ambici veselku zhatit měli nejprve milovníci techna – svoji akci ale nakonec přesunuli jinam (více čtěte na str. 8). Poté se kolem farmy Čapí hnízdo celkem čtyřikrát projela kolona o několika desítkách vozů. Z amplionů zněla hesla kritizující šéfa ANO – ať už kvůli podnikání v jeho bývalé firmě Agrofert, či kvůli sporné 50milionové dotaci na zmíněnou farmu.

Fotogalerie
109 fotografií