„Ten, kdo sem dneska přišel, ten se nenapálil,“ pěla popová legenda. A Babišovi trsali jak o život, a navzdory tomu, že nejsou dvacátníci, až do ranních hodin. „Užili jsme si to moc. Tančili jsme a bavili se do půl páté ráno,“ napsal o horečce sobotní noci Blesku sám politik. A podobně se na akci tvářili i jeho političtí souputníci.

Video
Video se připravuje ...

ANO! Babiš a Monika jsou svoji: Podívejte se na nejvášnivější novomanželský polibek! Jan Jedlička

Michal David, to je hudba mého mládí, Láska z pasáže, to je můj film. Takže to jsme neodolali,“ řekl Blesku ministr životního prostředí, který po Babišovi převzal roli vicepremiéra, Richard Brabec (51, ANO). „Michal David tam hrál všechny svoje hity. Super to bylo,“ okomentoval i šéf poslaneckého klubu ANO a Babišova pravá ruka Jaroslav Faltýnek (55). Oba také naplnili přání Moniky Babišové – a to aby místo darů přispěli na jí vybranou charitu.

Fotogalerie: Svatba Andreje Babiše a Moniky
242 fotografií

Jaká byla svatební noc, o tom klapali zobáky čápi, kteří se usídlili na komínu farmy. Právě tam ji totiž novomanželé strávili. A tradiční romantická turistika je prý v nedohlednu. „Pojedeme na dovolenou s dětmi, svatební cestu odkládáme na neurčito a uvidíme, jak to dopadne na podzim (v říjnu jsou sněmovní volby, pozn. red.),“ svěřil se Blesku Babiš. Uvažují však o luxusní exotice, láká je ostrov Bora-Bora ve Francouzské Polynésii.

Video
Video se připravuje ...

To nejlepší ze svatby Andreje Babiše: Vášnivý polibek a nevěsta s nadupaným korzetem! Jan Jedlička

Jak zjistil Blesk, kromě zábavy a vychytaného obřadu si svatebčané také dali pořádně »do nosu«. A obsluha byla nadstandardní. „Byla to choreografie, jak ti číšníci nosili jídlo. Všem to přinesli najednou, takže každý u stolu měl vlastního číšníka. Byl to neskutečný fofr bez zádrhele. Porce byly menší, ale bylo jich hodně, takže jsme byli příjemně najezení, ale nikoliv přejezení,“ řekl Blesku pod příslibem anonymity jeden z hostů. A přidal i pikantérii. „U jednoho stolu seděla také Babišovic fenka zlatého retrívra, Nela. A měla u sebe takového pána, který ji krmil a staral se o ni.“ K dispozici bylo i vegetariánské menu. Po večeři, která byla dle hostů milá a intimní, ale psím momentem mohla chvílemi připomínat dvůr Marie Antoinetty, pak byl k dispozici raut.

Fotogalerie: Svatba Andreje Babiše: 13 fotek, které…
120 fotografií

Vše o svatbě Andreje Babiše naleznete: ZDE!!

Fotogalerie
128 fotografií