„Dámy a pánové, Zlatý hlas z Prahy, pan Karel Gott,“ uvedla Slavíkovo vystoupení legenda televizní zábavy Carmen Nebel (60), jejíž show sledují ve všech německy mluvících zemích miliony lidí. Když se pak Karel objevil na jevišti v typické rozhalence a se žlutým kapesníčkem v klopě, lidé v sále povstali a začali bouřlivě tleskat. 

„Měl jsem původně zpívat novinku z poslední desky pro německy mluvící země, ale nakonec na poslední chvíli zatelefonovali mému manažerovi, že by spíše chtěli Včelku Máju. Naaranžovali kolem mě děti, které zpívaly se mnou. Působilo to roztomile,“ řekl Blesku Gott.

Sexy kolegyně

Hlavním hostem show Carmen Nebel byla v závěru živého přenosu jedna z nejpopulárnějších zpěvaček v německy mluvících zemích Helene Fischer (32). Štáb, vystupující i publikum na ní mohli oči nechat. Sympatická blondýna s ruskými předky si totiž oblékla minišaty. 

„Byla celá v bílém a vypadala skvěle,“ usmíval se Gott, který Fischer obdivuje už řadu let. V zákulisí televizní show se pak soukromě potkali. „Bylo to milé setkání. Vždy si povídáme o tom, co ona připravuje. U ní souhlasí všechny ty atributy, které jsou nutné k tomu, aby se dostala do těch výšin, kde je. Je skvěle produkovaná, má perfektní písničky, které sedí jak od dobrého krejčího. Má skvělý hlas, má roztomilé vystupování, krásně se obléká,“ prozradil Slavík.

VIDEO: Podívejte se, jak vypadá Gottova vila při opravách

Video
délka: 00:39
1080p 720p 480p 360p 240p

Gottova „rozbombardovaná“ Bertramka: Podívejte se, v jakém je teď stavu! Jan Jedlička

Vše o Karlu Gottovi čtěte ZDE >>>

Fotogalerie
28 fotografií