„Milý tatínku, děkujeme Ti za cenné rady do života! Všichni Tě znají jako komika, a o nich se říká, že jsou pošetilci, ale já si myslím, že jsi tak moudrý, že bys měl být spíš prezident!“ vyznala se Zuzka.

Manželka Jája, která slaví 74. narozeniny ve středu, se připojila k řadě gratulantů z řad kamarádů a fanoušků: „Přejí Pepíčkovi esemeskami i mailem hlavně zdraví a pohodu. Díky moc za projevy přízně.“

Nejslavnější český vodník se za život oženil čtyřikrát (s jednou ženou dvakrát!) a díky poslední Jáje je s dětmi z předchozích vztahů a jejich matkami stále v kontaktu.

Dvořák má tři vlastní dcery Moniku (49), Zuzanu (40) a Terezu (34), čtvrtou Markétu (45) vyženil právě s Jájou. „Pepa jí říká válečná kořist,“ prozradila manželka. Dohromady mají už šest vnoučat, čtyři kluky a dvě dívky. Jak Pepovi popřál zbytek rodiny, najdete v galerii.

Jája Josefovi po svatbě slíbila, že se nebude muset starat o peníze. „Splnila to, nechodím na poštu ani do banky, mám klid. A kdybych něco potřeboval, zjistí to Jájinka stejně dřív než já a koupí mi to,“ libuje si Dvořák.

VIDEO: Jak Pepa s Jájou před časem popsali pro Blesk své manželství?

Video
délka: 02:21.68

Josef Dvořák a jeho žena: Občas máme doma Itálii! David Turek, Lukáš Červený

 

Fotogalerie
52 fotografií