Není se také čemu divit. Najednou přišly o tátu. „Vyčetly mi to a taky měly proč. A já to samozřejmě uznal. To je zase o tom pocitu zodpovědnosti. Když už chlap odejde od dětí, má se k tomu postavit čelem. Byl jsem upřímný, vysvětlil jsem si to s nimi napřímo. Takže obě dvě se se mnou baví a nemáme problém přesto, že jedné je sedmadvacet a druhé devatenáct. A přesto, že jsem opustil jejich mámu,“ svěřil se herec v týdeníku Téma.

I když byl Jiří Langmajer záletný, nikdy si nemyslel, že od manželky skutečně odejde. Zlomila to až Adéla Gondíková. V té našel to, co celý život hledal. Rozumí si s ní mnohem víc než se svou manželkou, a to bylo důvodem jejich rozchodu.

„Moje žena učí matematiku na soukromém gymnáziu, což je něco, co jde absolutně mimo mě. Ona má úplně jiné myšlení a ambice než já, proto jsem přesvědčený, že ani kdybychom spolu trávili mnohem víc času, nebyli bychom už si schopni rozumět. Hlavně kvůli mně, já jsem prostě odjel už moc daleko a už bych se asi nedokázal vrátit tak, abychom spolu mohli být spokojení,“ prozradil s tím, že cítí, že je jeho žena šťastná a vlastně to dopadlo pro oba nejlépe, jak mohlo.

Jak se Jiří Langmajer seznámil s Adélou Gondíkovou? Podívejte se na video!

Video
délka: 01:22.58

Langmajer o seznámení s Gondíkovou: Vděčím za ní Troškovi! Kristýna Léblová, Jan Jedlička

 

Fotogalerie
33 fotografií