Z jednání manželky, která ho podvádí se svým plastickým chirurgem Patrikem Paulisem (46), je zpěvák v šoku. „Včera v noci mi Gábina například zaslala SMS, že mě udala na policii, protože ji prý nechávám sledovat. To jsou všechno takové blbosti! Kdybych věděl, kde holky jsou, obratem jedu za dcerou. Já se jenom bojím, co vymyslí příště... Za chvíli budu domácí násilník nebo členem nějaké sekty?“ nechápe Noid, který se podle informací Blesku včera obrátil na sociální úřad v Říčanech. Gábina mu totiž podle jeho slov brání vídat milovanou dceru Terezku (2,5).

 

„Už od nedělního večera ji přede mnou ukrývá. Nechce se mi věřit, že by tohle celé režírovala ona. Mě trápí to, že mi je pod záminkou platby výživného bráněno ve styku s dcerou. Nesmím s malou mluvit ani po telefonu! Požádal jsem tedy o pomoc ty, kteří dětem pomáhat mají,“ potvrdil tak zpěvák informace Blesku. Na prvním místě je pro něj jeho jediný potomek.

Video
délka: 01:17.76

Opuštěný Noid šokuje vzhledem: Zhubl 8 kilo? Stres z rozvodu? David Turek

„I když se mé manželství rozpadne, tak jsme oba rodiči a já nebudu o Gábině mluvit špatně. Třeba si to někdy bude číst naše dcera. Co by tomu řekla? Táta takhle mluvil o mámě? A mluvit bych mohl. Dlouho! Já se nyní prostě soustředím na Terezku, aby se jí ta manželčina nevěra a nový vztah dotkly co nejméně,“ dodal.

Dvořákováse snaží být nad věcí. "Václav vyhraje svůj mediální život, ale já konečně vyhraji život svůj, který je pro mě nejcennější. Moji nejbližší ví, jak to všechno je! A to je pro mě nejdůležitější," napsala Blesku.

Vše o Václavu Noidu Bártovi a Gabriele Dvořákové naleznete: ZDE!

Rozvádějící se Noidova Gábinka: Milence už přivedla do společnosti! Představila ho Blesku!

Video
délka: 01:01.50

Rozvádějící se Noidova Gábinka: Milence už přivedla do společnosti! Představila ho Blesku! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
23 fotografií