Radek Filipi je vlastně Radek Fejerčák a pochází z metropole severní Moravy. „Jméno si změnil na začátku roku 2013 a od té doby používá příjmení Filipi,“ tvrdí zdroj Blesku. Podle údajů z veřejných částí obchodních rejstříků je to skutečně tak. Zdá se, že milenec zpěvačky chce tajit svou minulost. Ale proč?

„Tento pán o sobě tvrdí, že je fitness trenér? Ne, opravdu není, už několik měsíců tam nemá platnou licenci a jeho posledním zaměstnáním bylo řidič pražské primátorky Adriany Krnáčové,“ upřesnil Blesku zdroj z okolí nového přítele Lucie Bílé.

Fotogalerie: LUCIE BÍLÁ A JEJÍ LUXUSNÍ "ORLÍ HNÍZDO" V …
16 fotografií

Tato slova potvrzuje i jeho někdejší chlebodárce. Posledním místem, kde Filipi působil jako trenér, totiž bylo známé pražské fitness centrum. „U nás už delší dobu nepracuje,“ potvrdili Blesku lidé ze sportovního centra.

Dnes, zdá se, je »zaměstnáván« pouze jako osobní strážce, řidič a milenec slavné zpěvačky. Ta se do uzávěrky vydání tištěného Blesku k dotazům nijak nevyjádřila.

Loni se zpěvačka uzavřela před světem, když jí selhaly hlasivky krátce před plánovaným megakoncertem. Utěšoval ji už tehdy milenec?

Video
délka: 14:01

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Bílá okamžik po zhroucení: Zabarikádovala se v šatně! Lukáš Fronk

Stačilo pár týdnů, a Bílá svému miláčkovi začala pořizovat luxusní dárky. Tím zatím nejdražším je motorka Harley Davidson za více než půl milionu korun. Kromě toho si Radka nastěhovala k sobě domů. Své bydlení přitom poměrně nedávno ukázala fanouškům prostřednictvím pořadu Můžu dál?

Video
délka: 01:51

Jak bydlí Lucie Bílá? Ukázala své „orlí hnízdo“! TV Barrandov

 VŠE O MILOSTNÉM ŽIVOTĚ LUCIE BÍLÉ ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
161 fotografií