O hororovém zážitku Míša informovala ve čtvrtek pozdě večer na svém Facebooku. „Prosím, jezděte opatrně... Podruhé jsem se dnes narodila a i můj syn... Nehoda na D1, ne mojí vinou. Autu přede mnou prasklo kolo. Čelní náraz. Žijeme. Děkuji bohu,“ napsala otřesená Míša.

Událost pro ni byla o to hrozivější, že ve voze měla jednoho ze svých dvou synů (4 a 6 let). „Nejhorší je ten pocit, že se řítíte, bude náraz a je tam dítě. Kdybych tam byla sama, asi by to nebylo tak strašný,“ opakovala několikrát v komentářích. Naštěstí vše dobře dopadlo a nehodu odneslo jenom auto.

Její manžel jako by tušil, co se s Míšou stane. Na svém facebookovém profilu si postěžoval, jak někteří řidiči riskují život ve starších autech. Nedlouho poté, co příspěvek zveřejnil, se stala nehoda.

Pár hodin po tomhle mým příspěvku moje žena jela svým autem po D1 a nějakýmu Maďarovi s autem z roku 1990 praskla guma (opotřebením a vysokou rychlostí), roztočil se a manželka do něj vlítla – a tak to přesně je. Lůza a bezmozci Vám ještě zabijí rodinu,“ rozčiloval se skrz sociální síť. 

Míša Salačová žije se svým manželem a syny Oliverem a Damienem v Brně.

Fotogalerie
43 fotografií