Režisér Tomáš Vorel přivítal v kině Atlas na projekci digitalizované a zrestaurované verze filmu Cesta z města z roku 2000 svého dlouholetého kamaráda herce Tomáše Hanáka. A nezůstalo jen u objetí a potřesení rukou, došlo i na přátelské políbení.

„Víte, já s Tomášem Vorlem točím od nepaměti, vlastně, když si to tak v hlavě srovnám, on byl kdysi vůbec mým prvním režisérem, takže jsme kamarády mnohá desetiletí. Každý film, který jsem s ním točil, byla vždycky radost. Všechno probíhalo bez stresu a napětí, a kdybych to shrnul, šlo napůl o dobrodružství, protože jsme občas scénář dolaďovali přímo na place, a napůl o zábavu. Na každou spolupráci jsem proto kývl kvůli němu, protože strávit s ním měsíc času při natáčení je vždy velká švanda,“ říká Hanák, který už několik let žije u Berounky, kde provozuje svou hospodu.

Na projekci nechyběl David Vávra nebo Milan Šteindler. Ten překvapil rukou v gypsu. „Získal jsem to od lékařů po vyřešení jistého blíže nespecifikovaného konfliktu,“ vysvětlil herec. 

Fotogalerie
10 fotografií