Herec a režisér Milan Šteindler má na svém kontě nespočet oblíbených titulů. Česká soda, film Vrať se do hrobu nebo Perníková věž či Českými lvy oceněný film Díky za každé nové ráno se nesmazatelně vepsaly do mysli diváků.

Velké pracovní nasazení a hlavně životní styl, kterým Šteindler dřív žil jako správný člen divadla Sklep, se mu vepsal do tváře. Teď je ale všechno jinak. Co mu pomohlo? „Hlavně operace těch chorošů pod očima. To mi odstranili, jenže dělá se mi to znova. Ale není to jen tím. Myslím, že to souvisí hodně s psychikou. Když se odrazíte ode dna, tak se to v ksichtě sakra promítne,“ uvedl Šteindler v rozhovoru pro Magazín MF Dnes.

Navíc přiznal, že lépe vypadá také díky tomu, že je zamilovaný. „I láska v tom hraje roli, samozřejmě. Láska je lék na všechno,“ uvedl dvojnásobný tatínek, který má s bývalou manželkou Janou dceru Johanu a syna Olivera.

Režisérovo manželství s Janou Šteindlerovou bylo velmi divoké a provázené agresivními výstupy ze strany manželky, která režisérovi dokonce polila ve spánku rozkrok lepidlem a poleptala mu přirození. „Bylo to hodně hnusný, nechtělo to jít pryč. Poleptalo mě to, naštěstí ne tolik, abych byl nefunkční,“ řekl před časem Blesk.cz.

 

Fotogalerie
19 fotografií