Karel Gott je na kapačkách od čtvrtka. Do operovaného místa se mu totiž dostal zánět,“ řekl Blesku dobře informovaný zdroj.

Podle informací Blesku se jednalo o přísně utajovanou informaci. Věděl to jenom Libor Bouček, který pracoval na scénáři, moderátor Ondřej Sokol, aby se připravil na Charlottku, která přebírala cenu, a Gottova žena Ivana. Ta v hledišti seděla po celý přenos právě s dcerou. Nikdo z pořadatelského týmu to netušil.

Karel Gott měl původně přijet na začátek přenosu. Pak se jeho příjezd oddaloval. Bylo pro něj dokonce vyhrazeno místo k sezení. To nakonec zabrala jeho žena Ivana s dcerou Charlottkou. Nikdo nic nevěděl a nakonec všichni zůstali překvapeni. Karel Gott si pro cenu nepřišel. Místo Gotta cenu převzala jeho dcera Charlotte, která si okamžitě získala celé publikum i diváky svým odzbrojujícím proslovem. Jeho znění nejdete ZDE>>>

Fotogalerie: Předávání cen Český slavík 2016
118 fotografií

Minulý rok byl zpěvákův příchod stejně nejistý. Kvůli léčbě rakoviny mízních uzlin byl vyčerpaný, zesláblý po chemoterapiích a častých pobytech v nemocnici, ale nakonec přece jenom dorazil. Sice se neúčastnil od začátku přenosu, ale pro cenu si na pódium přišel a celé ho rozzářil. Doufejme, že se Mistrovi zánět v zádech co nejrychleji napraví a příští rok už bude v hledišti sedět mezi prvními.

VŠE O KARLU GOTTOVI NA BLESK.CZ>>>ZDE!

Další Slavíky si odnesli: Překvapivě frontman kontroverzní kapely Ortel Tomáš Ortel a Michal David v kategorii Zpěvák roku. V kategorii Zpěvačka se umístily Ewa Farna (3.), Lucie Vondráčková (2.) a Lucie Bílá (1.). V kategorii skupina pak Chinaski (3.), Ortel (2.)a Kabát (1.).

Fotogalerie: CESTA KARLA GOTTA ZA 40. SLAVÍKEM A ČEKÁNÍ…
109 fotografií

Fotogalerie
38 fotografií