„S Karlem Gottem jsem se snažila během jeho nemoci být velmi intenzivně a posílala mu energii a vím, že on ji velmi silně vnímal a přijímal. Ale je to přirozené, když člověk někoho miluje, tak na něj extrémně myslí, aby vše dopadlo dobře. Rozhodně jsem nebyla jediná,“ svěřila deníku Aha! zpěvačka Ilona Csáková.

Video
délka: 01:54.68

Ilona Csáková čarovala pro zdraví Gotta! Posílala mu energii na dálku! Blesk TV

Vnadná zpěvačka se kamarádí už dlouhé roky s manželkou Karla Gotta Ivanou, která nemoc manžela nesla velmi těžce. „Těžko se mi o tom mluví, ale když jsem cítila, že i Ivana, která je mou kamarádkou, potřebuje pomoct nebo dobít baterky, tak jsem tu byla pro ni. Potřebovala podržet a to udělá každá kamarádka,“ dodala Ilona.

S Karlem Gottem se setkala na jeho koncertě v O2 areně, kam přišlo na 17 tisíc diváků. A Ilona byla dojatá. Magii už ale moc nepoužívá a po narození dětí ji pověsila na hřebík. „Měla jsem delikátní období, kdy mě zajímala ezoterika a všechno s ní spojené, beru je s velkým respektem. Dnes už čaruji jen tak, že když si synové rozbijou koleno, tak jim to pofoukám a máry, a je přestane bolet,“ svěřila se smíchem Ilona.

Fotogalerie
21 fotografií