Blesk přináší první fotky rodící se roubenky a také exkluzivní informace přímo z místa. Podle sousedů tam chce zpěvák se svou rodinou trávit už letošní zimu! Nejprve se staví dolní dům, garáž a kůlna. Stáj pro koně prý přijde na řadu jako poslední.

„Makají tady denně, ve všední dny i o víkendech. Ale přijde mi to všechno šité horkou jehlou,“ řekl Blesku pan Jaroslav, který bydlí nedaleko. „Karel si to sem jezdí s paní kontrolovat! Trávili tady celý týden v penzionu dole v obci u rybníka a vždy sem zajeli to okouknout,“ dodal. A měl pravdu!

Video
délka: 01:19.28

Exkluzivně na stavbě Gottovy chalupy! Karel s manželkou jezdí dělníky kontrolovat! Luboš Procházka, David Malik

Blesk se o tom přesvědčil ve chvíli, kdy zrovna pořizoval letecké záběry pozemku velkého 7 098 m2, na kterém roubenka roste. V jednu chvíli vyjel od lesa Gottův mercedes, který řídila zpěvákova manželka Ivana (40), Karel seděl vedle ní. Za nimi jela ve voze zpěvačka Ilona Csáková (45) s rodinou, v dalším autě pak se svou rodinou mluvčí Gottových Aneta Stolzová (33). Všichni se vraceli z výletu k nedaleké Pravčické bráně a na severu zůstávají i přes víkend.

Fotoreportéři Blesku následně zastihli Gottovou s dcerkami a jejich kamarádkami v deštivém včerejším odpoledni na zmrzlině v nedaleké Krásné Lípě.

Podle odhadů místních stál Gotta pozemek v Doubici minimálně osm milionů korun. A na kolik ho přijde stavba roubenky a dalších budov? „Cenové kalkulace roubenek vytváříme na míru pro každého klienta zvlášť v závislosti na jeho individuálních požadavcích,“ píše na svém webu firma, která chalupu staví. Podle informací Blesku Gott za dům, jehož základ vyrůstá z cihel a až pak nejspíš dostane »roubení«, zaplatí cca 4,5 milionu korun.

Zpěvák si tak po úspěšném vyléčení z rakoviny mízních uzlin začal užívat své tvrdě vydělané peníze.

Vše o Karlu Gottovi najdete: ZDE!

Fotogalerie
67 fotografií