„O víkendu se byl Karel projít s manželkou a dcerkami a během toho navštívil kostel svatého Václava na Smíchově. Prý tam teď chodí často,“ řekl Blesku zdroj s tím, že rodina s Gottem do kostela nešla.

Video
délka: 01:17.56

Gott po prvním vystoupení: Musel se proplétat mezi opilci! Luboš Procházka, Jan Jedlička

Proč Mistr do svatostánku zavítal, není jasné, před koncertem nezvedal telefon. Podle svých blízkých se ale zpěvák v době boje s rakovinou mízních uzlin hodně změnil a přemýšlel i nad vírou. To, že by se k ní upnul, ale zatím v žádném z rozhovorů neřekl ani nenaznačil.

„Víte, spíš jsem vždycky upřednostňoval víru, která mi nediktuje, v co mám věřit, a když mám jiný názor, tak mě netrestá jako kacíře,“ řekl Gott letos na jaře poté, co se dozvěděl, že definitivně vyhrál boj nad rakovinou.

Video
délka: 01:36.33

Gottův comeback: Na koncert pozval svého doktora i mecenáše! Luboš Procházka, Jan Jedlička

Fotogalerie: Krásný i těžký život Karla Gotta: Od…
111 fotografií

„Doma nebo ve světě chodím do kostela rozjímat. Svět se tam vždy pro mne zastaví a já přemýšlím nad životem svým i bližních,“ řekl Karel před lety Blesku po vánočním vystoupení v Chrámu svatého Víta. A podobně to asi bylo i o tomto víkendu.

Ovšem je dost možné, že zpěvák před plným návratem na jeviště přišel do kostela i s tichou prosbou, aby v pondělí vše v Malostranské besedě dopadlo dobře.

Zlatý hlas z Prahy se vrátil na scénu rok poté, co z ní naposledy před onkologickým onemocněním sestoupil! Loni v říjnu právě v těchto dnech měl velké zažívací potíže, které v závěru měsíce vyvrcholily náhlou příhodou břišní, kvůli níž museli Gotta operovat. Při zákroku lékaři zjistili, že příčinou obtíží byla rakovina mízních uzlin.

VŠE O KARLU GOTTOVI NA BLESK.CZ ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
62 fotografií