Zatímco loni se všichni modlili, aby Karel Gott (77) kvůli své vážné nemoci na Slavíky vůbec dorazil, letos je jeho účast jistá od samého začátku.

Ač ještě nemá s pořadatelskou agenturou Musica Bohemica podepsanou smlouvu, už teď se ví, že Mistr na galavečeru 26. listopadu vystoupí. „Karel by rád na Slavících zazpíval své nové písně. Jestli to bude součástí jednoho vystoupení, nebo přijde na scénu dvakrát, to se ještě ladí,“ řekl Blesku zdroj ze zákulisí. „Záměr je takový, že by otevíral i zahajoval přímý přenos,“ dodal náš informátor.

„Všechno je v jednání, zatím nemáme s Karlem Gottem podepsanou smlouvu. Zájem o vystoupení je ale z obou stran, takže jsme na dobré cestě,“ řekl Blesku šéf pořadatelské agentury Jaroslav Těšínský. „Vše je na scenáristovi Liboru Boučkovi a moderátorovi Ondrovi Sokolovi. Oni to s Karlem domlouvají,“ dodal.

Fotogalerie: Karel Gott (77) porazil rakovinu a vypadá …
69 fotografií

„Já to zatím nechci nijak komentovat,“ sdělil Libor Bouček (35) neurčitě. „S Mistrem už jsme o některých věcech týkajících se galavečera mluvili. Když se řekne Slavík, tak to prostě pro mě i většinu národa znamená Karel Gott. Takže se těším, že se s ním potkám,“ prozradil Blesku Ondřej Sokol (44).

Ten převzal moderátorskou štafetu právě od Boučka. Podíl na večeru ale Libor mít bude, už totiž začíná psát scénář. „Ondrovi pak budu držet palce,“ dodal Bouček. Letošní Slavíky pak čeká ještě jedna změna. Výjimečně budou předáni v karlínském divadle, protože Státní opera prochází rekonstrukcí.

Karel chce dalšího Slavíka

Karel Gott by rád získal i 41. Slavíka. „Cítím, že mám ještě sílu pokračovat. I když kvalitní konkurence nespí a být na některém z předních míst této ankety popularity je stále těžší. Velmi si proto budu vážit hlasů, které mi fanoušci třeba do letošního ročníku zašlou,“ řekl zpěvák Blesku.

VŠE O KARLU GOTTOVI NA BLESK.CZ ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
34 fotografií