Po velkolepém ohňostroji salva úžasu! Tak reagovali svatební hosté, když v jedenáct hodin večer na Žofíně vystoupila světová hvězda. „Mezi svatebčany se mluvilo o tom, že vystoupení stálo okolo 50 milionů korun,“ prozradil Blesku dobře informovaný zdroj.

Video
délka: 00:16

Luxusní ruská svatba na Žofíně Instagram

„Ještě než začal okolo jedenácté zpívat, vyšel před budovu na cigaretu, protože uvnitř se nesmí kouřit,“ dodal. A jakmile o půl jedné soukromé vystoupení skončilo, usedl do připraveného auta a odjel na letiště.

Fotogalerie: Svatba ruských miliardářů v Praze: Kdo je…
174 fotografií

V Praze se tedy zdržel jen po dobu, která byla nezbytně nutná. Zřejmě to bylo i kvůli tomu, že truchlí pro manažera a přítele Davida Enthovena (†72), který zemřel minulý čtvrtek.

Video
délka: 00:25

Luxusní ruská svatba na Žofíně Instagram

Andělská krása, které neodolal ani Robbie Williams (42). Tu na party ztělesnila portugalská topmodelka a jeden z andílků Victoria’s Secret Sara Sampaio (25). Není se čemu divit, že temperamentní modelka okouzlila i světového zpěváka, který na veselce vystupoval.

Ten si s brunetkou, která pro legendární sexy módní značku předvádí prádlo, ochotně udělal selfie. Na víc ale pomýšlet nemohl. Sara je totiž zadaná. Jejím vyvoleným je milionář Oliver Ripley.

Video
délka: 00:58

Luxusní ruská svatba na Žofíně Instagram

Fotogalerie
24 fotografií