Úterý 24. listopad 2020
Svátek slaví Emílie, zítra Kateřina
Oblačno, déšť 5°C

Vystopovali jsme slavné na dovolených: Krásky táhly Chorvatskem!

/
 • Celebrity si stejně jako ostatní chtějí v létě odpočinout. Kam vyrazily?
  12. srpna 2016 ● 12:40

  Celebrity si stejně jako ostatní chtějí v létě odpočinout, a tak ve velkém vyrážejí za sluníčkem a zážitky. Většina slavných se letos držela evropských břehů, ale pár exotických cest se přece jen našlo! Podívejte se...

 • 1.

  Francie: Michaela Doubravová (25) a Roman Tomeš (28)

  Muzikálová herečka, nedávno vdaná za kolegu Romana Tomeše (28), se společně s ním podívala do Francie, konkrétně do kraje Provence! „Bylo to tam nádherné. Navštívili jsme klášter a spousty památek, užili jsme si i přírody,“ vypráví pohledná brunetka Míša, kterou známe jako Bětku z Ulice.

  Manželé Michaela Doubravová a Roman Tomeš na dovolené ve Francii

 • 2.

  Řecko: Ester (24) a Tomáš (30) Berdychovi

  Vypravili se zamilovaní manželé Berdychovi na ostrov lásky proto, aby se tam pokoušeli počít potomka? Anebo potřebovali relax a klid po náročném roce? „Jeli jsme si odpočinout. Chodili jsme cvičit a na pláž. Ostrov Mykonos moc doporučuji,“ svěřila se krásná modelka.

  Ester Berdych Sátorová na dovolené v Řecku

 • 3.

  Chorvatsko: Nikol Štíbrová (29), Martina Pártlová (37) a Veronika Arichteva (29)

  Herečka Nikol Štíbrová se vydala se svými kamarádkami, herečkou Veronikou Arichtevou a zpěvačkou Martinou Pártlovou, do Dalmácie. „S holkama jsme si udělaly dovču, bylo to moc fajn, taková velká party,“ prozradila Nikol.

  Zleva: Herečka Nikol Štíbrová, zpěvačka Martina Pártlová a herečka Veronika Arichteva na dovolené v Chorvatsku

 • 4.

  Thajsko: Petra Svoboda (34)

  Sexy moderátorka Odpoledních Televizních novin si s dcerou a přítelem vyjeli na dovolenou až do dalekého Thajska. „Toto léto jsme zvolili exotiku na Koh Samui a vůbec toho nelituji. Sice jsme déle letěli, než kdybychom jeli do Středomoří, ale stálo to za to,“ přiznala Petra.

  Petra Svoboda na dovolené v Thajsku

 • 5.

  Mallorca: Kateřina Klausová (24)

  Herečka, která si zahrála slavnou prvorepublikovou herečku Adinu Mandlovou ve filmu Lída Baarová (hlas jí zde ale propůjčila dabérka Jitka Moučková), se letos vydala na Mallorku. A díky tomu nyní známe tajemství její postavy: pohledná blondýnka na pláži totiž cvičila.

  „Miluji sport a jídlo. Hodně lidí mi říká, že jsem moc hubená, ale to je tím, že se opravdu hodně hýbu a dávám tělu zabrat,“ přiznala bývalá vítězka Miss Golf!

  Kateřina Klausová na dovolené na Mallorce

 • 6.

  Miami: Lumír Olšovský (43)

  Herec se svým partnerem Pavlem Bárem vyrazil přes oceán do slunného Miami. „Moc se nám tam líbilo. Hodně jsme fotili a užívali si sluníčka,“ prozradil charismatický režisér a dabér (namluvil třeba jednu z titulních postav v seriálu Will a Grace).

   

  Lumír Olšovský s partnerem Pavlem Bárem v americkém Miami

  Fotogalerie
  11 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy