K prvnímu setkání herečky Hany Gregorové a jejího Ondřeje došlo už v roce 2003 v Náchodě, kde Ondra bojoval o titul Muže roku. „Ten rok zasedla v porotě i herečka Hana Gregorová, které dělala doprovod její dcera Rola Brzobohatá. Co si vybavuji, ten večer se obě náramně bavily,“ odpověděl na dotaz Blesku pořadatel soutěže David Novotný.

„Pan Brzobohatý na takovéto soutěže moc nebyl, a tak si to přijely holky užít samy,“ vysvětlil Novotný, proč přijela Gregorová bez manžela. „Na Ondřeje si pamatuji dobře, vždy byl velmi ambiciózní a uměl si rychle získat lidi. Na titul Muž roku 2003 to však bohužel nestačilo,“ dodal Novotný.

Podle informací Blesku se Gregorová se ženatým Ondřejem, otcem dvou dětí, stýkají více než 9 měsíců. Poté, co společnou fotografii Ondřej zveřejnil na sociální síti, přestala i Gregorová svého přítele tajit a seznámila ho se svými přáteli a rodinou.

Velký věkový rozdíl mladého milence a skutečnost, že je ženatý, zřejmě rozdělily i přátele Gregové na dvě skupiny. Jak jinak si vysvětlit hereččino prohlášení pro Top Star. „Já k tomu nechci nic říkat, jenom chci říct, že když má chlap o 40 let mladší ženu, tak ho všichni obdivují a je to úžasný, a když je to naopak, tak je to hrozný a každý se nad tím podivuje. A já si myslím, že ženy v mém věku mi velice dobře rozumí, o čem mluvím,“ sdělila Gregorová.

Fotogalerie
15 fotografií