Anife Vyskočilová se o svém vztahu s východoevropským podnikatelem rozpovídala pro magazín Aha!. Přítel nejenže Anife podváděl, pořídil si dokonce s milenkou dítě! A pochopitelně to prasklo. Anife naznačuje, že za jejich vztahové problémy mohla vzdálenost, která je od sebe dělila.

„Tři roky už jsme s Vernesem žili jako kamarádi. On byl pořád někde v Bosně, já v práci,“ vysvětlila Anife.

Zkrachovalým vztahem se však dlouho netrápila. Společnost jí už přes půl roku dělá německý přítel Jens Wu (39). „Odmalička jsem byla taková malá Hildegarda, miluju všechno, co je spojené s Německem – kroje, jídla, lidi, strašně se mi líbí němečtí chlapi,“ svěřila se horkokrevná tanečnice, která se do Čech dostala v podstatě omylem. Původně měla totiž namířeno právě do Německa.

„Miluju ten kontrast mezi námi – on je bílý, já černá, on je velký, já malá, on měl elektrický kartáček na zuby, já manuální. On je striktní, všechno musí mít naplánováno. S ním když chci jít na večeři, musím si měsíc dopředu domluvit termín, já jsem jiná, a to se mi líbí,“ rozplývala se Anife, která má oporu nejen v novém partnerovi, ale i ve svém synovi Harim (25).

Fotogalerie
34 fotografií