Karel Gott se o rakovině mízních uzlin dozvěděl v listopadu při operaci náhlé příhody břišní. Od té doby začal kolotoč ozařování, chemoterapií a starostí. Nyní už se ale Mistr může těšit, že po rekonvalescenci se snad zase vrátí na pódia.

„Děkuju za optání, fajn se mám. Až to bude vážné, ozvu se sám,“ uvedl zpěvák v rozhovoru pro TopStar Magazín, který za ním dorazil s kytičkou do jeho vily na Bertramce.

Video
délka: 00:57.54

Karel Gott ukázal, jak se uzdravuje a rostou mu vlasy! Blesk TV

„Musím říct, že se teď raduju z věcí, kterých jsem si nevšímal předtím. I z maličkostí a krás života,“ uvedl Gott s tím, že mu nemoc pomohla dívat se na život a svět z nové perspektivy.

Zpěvák si je však moc dobře vědom, že jeho stav byl vážný. „Nyní hodně času trávím tím, že se zamýšlím nad životem. Pokládám to za ne zrovna veselou, ale nucenou dovolenou, beru jako varování někoho z výšin, abych zpomalil,“ řekl v pořadu.

Během chvilek volna si Gott dopřává i dobré jídlo. „Já si můžu dát každý den něco jiného, nemám nic zakázáno,“ vysvětlil Mistr. Pokud nerelaxuje, připravuje nový muzikál Čas růží, který mapuje jeho více než 50letou hudební kariéru.

VŠE O KARLU GOTTOVI NA BLESK.CZ>>>ZDE!

Fotogalerie
40 fotografií