Manželství Petra Kracika a Terezy Kostkové procházelo delší krizí, která na konci loňského roku vyvrcholila v rozvod. Dva měsíce se to bývalému páru ale podařilo tajit.

„Přitom v mém okolí to zase tak tajné nebylo! Nechodíme kanálama a musím přiznat, že jsme to řešili hodně nahlas. Doma i mezi lidmi! Nešeptali jsme a všichni slyšeli a viděli, jak to mezi námi je,“ řekla Kostková v rozhovoru s Těžkým Pokondrem na Frekvenci 1 a jasně dala najevo, že konec manželství byl plný hádek. „Všichni kolem mě to věděli a to, že se to dlouho nikam nedoneslo, je docela dobrý výsledek,“ prohlásila Tereza. „Ale nejsem typ, který by to těšilo, nebylo mi to příjemné,“ dodala herečka.

„Po upřímném oboustranném pokusu o zachování rodinného statu quo jsme se loni na podzim dohodli, že bude lepší najít jiné řešení a jinou cestu. Na konci roku jsme to potvrdili i oficiálně,“ řekla Kostková letos v březnu.

Už v roce 2013 se Kracik od rodiny odstěhoval, nakonec se však k sobě pár vrátil. Momentálně syna Toníka (8), kterého spolu Kracik s Kostkovou mají, vychovává herečka. S tatínkem se ale Tonda pravidelně vídá.

VŠE O TEREZE KOSTKOVÉ A JEJÍM ROZVODU NA BLESK.CZ >>> ZDE!!!

Fotogalerie
12 fotografií

Video
délka: 07:26.40

Tereza Kostková se vrací se StarDance: Co jí závidí manželka Marka Ebena?! Petr Macek, Petr Soukup, Markéta Reinischová