Předávání cen Thálie patří mezi ta nejprestižnější ocenění. Pro divadelní herce, kteří jsou na něj nominováni, jde o významný okamžik jejich kariéry. Proto se není čemu divit, že je těch nejvýznamnějších hereckých hvězd v hledišti divadla požehnaně.

Mezi prvními dorazila herečka a moderátorka Tereza Kostková, která má čerstvě po rozvodu s režisérem Petrem Kracíkem. Oblékla stříbrnou róbu, ve které vypadá skvěle.

Tereza Kostková na Tháliích

Nemohl chybět ani herecký pár Jan Přeučil, oděn jako obvykle v gentlemanském outfitu a v klobouku, s partnerkou Evou Hruškovou.

Jan Přeučil na Tháliích

Eva Hrušková na Tháliích

Do společnosti vyrazil také Pavel Trávníček s manželkou Monikou, se kterou si pohádkový princ plánuje založit potomstvo.

Pavel Trávníček s manželkou Monikou

Svojí přítomností všechny potěšila česká herečka a operní pěvkyně, mezzosopranistka a altistka, dcera známého českého spisovatele a kabaretiéra Jiřího Červeného a Žofie Veselíkové, Soňa Červená, která oblékla elegantní zelenou róbu.

Soňa Červená s doprovodem na Tháliích

Do hlediště usedly i herečky Jana Bernášková v černých šatech a nebo skvělá Tatiana Medvecká.

Herečka Jana Bernášková v černých šatech

Tatiana Medvecká na cenách Thálie

Do společnosti vyrazil také herec Ivan Vyskočil, který měl po boku svoji krásnou mladou partnerku Romanu, a nebo Sagvan Tofi.

Ivan Vyskočil s partnerkou

Sagvan Tofi na cenách Thálie

Celým večerem diváky provede herec a moderátor Antonín Procházka. Kdo si v sobotu večer odnese ocenění Thálie? To se nechme překvapit. Jisté je, že to nebude herečka Iva Janžurová, protože ta se své nominace vzdala.

Slavnostní večer předávání cen Thálie

Fotogalerie
21 fotografií