Co se vztahů týče, Drobný celý život pláče sůl, stejně jako ve svém největším hitu. „Přitom jsem toho tolik neměl, byl jsem jen dvakrát ženatej. Mezitím byly ale nějaký přeskakovačky,“ přiznal zpěvák v talk show Zuzany Bubílkové (63) Koho čas vzal na Blesk.cz. Z krachů vztahů ovšem viní bývalé partnerky. „Vždycky myslím na vážný vztah, a ty čůzy mě vždycky odtáhnou a pak odkopnou ,“ říká s humorem.

Sebekritický je pouze v jediném případě. „V prvním manželství jsem byl vůl já. Rozvedli jsme se kvůli mým nevěrám. Pokoušeli jsme se to dát pak zase dohromady, jenže mezitím jsem už měl jinou a ta byla v jiným stavu, takže už to nešlo,“ krčí rameny s tím, že trpí tím, že mu brzy zemřeli oba rodiče, a on proto celý život hledal mateřský cit.

Teď už je prý osm měsíců znovu zadaný. „Za celou tu dobu jsem nezvedl hlas. Jsem přesvědčenej, že je to ta pravá,“ pochvaluje si přítelkyni Danu. „Ale jsou dvě zbytečný věci, komunismus a manželství,“ dodává na otázku, jestli by se oženil potřetí.

Video
délka: 06:25

Věčný hledač lásky Milan Drobný: Ty čůzy mě vždycky odkopnou! Zuzana Bubílková, Petr Soukup, Lukáš Červený

Dvě manželky

První manželku Michaelu (67) si bral v 25 letech. „Neměl jsem už rodiče a asi jsem spíš hledal mámu,“ přiznává. Mají spolu dceru Míšu (45) a syna Honzu (39). Milan tehdy hodně pracoval a vedle toho užíval života a slávy. Vztah to nepřežil.

S druhou manželkou Marcelou mají syna Milana (25). Poznali se v hotelové škole v Poděbradech. Zpěvák postavil pro rodinu za Prahou dům. Marcela se ale cítila izolovaná. Navíc ji Drobný nechtěl pustit do práce. Rozvedli se.

Fotogalerie
4 fotografie