O svém odchodu z Novy mluvil se Zuzanou Bubílkovou (63) v jejím pořadu Koho čas vzal na Blesk.cz. „Už mi bylo delší dobu naznačováno, že jsem starý, ale já byl celkem v klidu. Chci co nejvíce času věnovat cestování, takže když mi to řekli, říkal jsem si, že alespoň budu mít čas,“ říká Dumbrovský s tím, že jej to ani nemrzelo.

Video
délka: 06:54.46
Video se připravuje ...

Exmoderátor Novy Pavel Dumbrovský: Mám vyděláno, do smrti už nemusím pracovat! Zuzana Bubílková, Petr Soukup, Lukáš Červený

Peníze pro něj prý nejsou problémem. Kromě vlastních zásob má totiž za manželku velmi úspěšnou lékařku Jitku Novotnou, o níž se říkalo, že Pavla živí. „Ať si to lidi myslí. Manželka je vynikající lékařka, takže je to pro ni reklama. Hodně spolu cestujeme. Je soukromnice, takže si to může nastavit, jak chce. Čtyři měsíce jsme doma a zbytek času jsme ve světě,“ krčí pobaveně rameny.

Po návratu do médií prý netouží. Respektive sem tam se mu prý zasteskne, ale pak upřednostní vlastní pohodlí. „Občas někam zavolám, jestli tam není místo, ale pak si říkám, no jo, ale vždyť já chci na měsíc jet pryč, co když mě nepustí…“ směje se s tím, že se právě vrátil ze Šalamounových ostrovů a míří na Antarktidu.

Fotogalerie
6 fotografií