Důvod, proč Tereza veršovala, byl daleko prozaičtější. Účastnila se totiž akce u příležitosti Světového dne poezie a za kávu zaplatila pomocí několika rýmů na jednom z dvaceti míst, kde byla takováto výměna možná.

Herečce a moderátorce to navíc nedalo, aby se nepochlubila, že kdysi opravdu básně psala, a dokonce na ně balila chlapy. „Myslím, že jsem obtěžovala nějaké mladíky v mládí svou básní, leckterý to odnesl. V mládí jsem byla velmi introvertní, vyjadřovala jsem se raději písemně. Psala jsem i dopisy,“ přiznala deníku Aha! Kostková, která je momentálně single poté, co skončilo její devítileté manželství s Petrem Kracikem.

Sama Tereza přiznala, že zatím žádnou novou lásku nepotkala. „Zatím jsem nedostala ani kafe, ani báseň, tedy pokud se nebavíme o normálních setkáních. Plány do budoucna nemám, už z dřívějška vím, že to nemá smysl, protože vás vždycky život zavede někam jinam,“ vysvětlovala maminka osmiletého Toníka.

Na samotu si ale rozhodně nestěžuje. „Je mi krásně, cítím se opravdu dobře,“ nechala se slyšet pro Aha! herečka a dodala, že se v jejím životě stalo to, co se stát mělo. S rozpadem dlouholetého vztahu už se tak zřejmě smířila, ostatně bývalí manželé jsou oficiálně od sebe už od konce minulého roku.

Přečtěte si báseň, kterou šťastná Kostková složila:

Jen krátce

Jsi mojí branou v ráj

Jsi první sloky Machův Máj

Nehnutý stromu kmen

V tvém srdci pro mě objevem

Listoví s plody bez hříchu

Jsem Eva v norském kožichu

Video
délka: 01:28.43

Kostková tři měsíce od rozvodu s Kracikem: Skládá verše! Koho na básničky sbalila? Blesk TV

 

VŠE O ROZVODU A ŽIVOTĚ TEREZY KOSTKOVÉ NAJDETE ZDE

 

Fotogalerie
14 fotografií