I když byl bavič a moderátor Richard Genzer pohybově všestranně talentovaný, v deváté třídě se rozhodl, že půjde na taneční konzervatoř. V rozhovoru pro Blesk TV Magazín dokonce přiznal, že se jeho tatínek bál, aby si nepřivedl místo děvčete domů kluka. A mezi kamarády si taky vyslechl své. „Samozřejmě nějaké poznámky, že dělám homoušskou školu, byly,“ přiznal Genzer.

Nakonec se dal do kupy s kamarádem z ročníku Michalem Suchánkem, se kterým začal moderovat a spolupracovat na pořadu Tele Tele. Avšak i Genzerovy děti se setkaly s nepochopením tatínkovy práce. „Dcera Viktorka kdysi přišla ze školy s pláčem. Smáli se jí, že tatínek byl v Tele Tele v ženských šatech,“ zavzpomínal bavič s tím, že jemu samotnému to nebylo příjemné. „Vysvětloval jsem jí, že to je jen taková hra. Jako když si ona hraje na princezny. ‚Jo? Tak proč si nehraješ na prince?‘ říkávala,“ dodal.

S dětmi má dnes skvělý vztah. A s bývalou partnerkou Lindou Finkovou také. Proč se dvojice vlastně rozešla? „Už jsme se štěkali víc, než bylo únosný. A pak jsme si oba našli nové partnery. Teď už je to ale v klidu – myslím, že pro všechny zúčastněné je lepší, že jsme se rozešli,“ vysvětlil. „Cítím se svobodnější a s dětmi se vídám, kdy chci. Lída nedělá problémy, myslím, že když si vezmu děti k sobě, je ráda, že si odpočine,“ dodal Genzer.

Fotogalerie
12 fotografií