Artur Štaidl se svou metalovou kapelou Behind The Mirror natočil několik videí, kterými komunikují se svými fanoušky. S kapelou se scházejí všude možně. První video natočili v jejich oblíbené čajovně, kterou pravidelně navštěvují.

Další nahrávky vznikly v jejich zkušebně, odkud Artur zve fanoušky na jejich koncerty. Ovšem v jejich zatím posledním videu odhalili trochu více ze svého soukromí. „Tentokrát jsme u mě v bytě,“ oznámí Artur na začátku videa divákům.

Video
délka: 02:32

Artur Štaidl ukázal svoje soukromí! Na videu poděkoval deathmetalovým fanouškům! youtube.com

Syn Ivety Bartošové je na nich podomácku oblečený, tedy v teplácích a vytahaném tričku, a společně s kamarádem vymýšlí stejné vylomeniny jako jeho „obyčejní“ vrstevníci. Dělá si ze sebe srandu, nahlas se směje, medituje, hlasitě srká z hrnku čaj, a dokonce se v něm téměř utopí. Prostě je úplně stejný jako jeho vrstevníci...

Artur na videu nechá diváky nahlédnout, jak vypadá jejich obývák, kterému dominuje bílá kožená sedačka. V dalším záběru se Artur láduje houskou v moderně zařízené kuchyni. Pánové tam mají celkem i uklizeno, a tak je vidět, že ho jeho otec Ladislav Štaidl do života připravil po všech stránkách.

Díky muzice, kámošům a fanouškům tak aspoň Artur na chvíli zapomene na starosti, které má s domem po své mámě Ivetě Bartošové.

Video
délka: 00:56

Artur Štaidl youtube.com

Fotogalerie
18 fotografií