Artur Štaidl se svou metalovou kapelou Behind The Mirror natočil několik videí, kterými komunikují se svými fanoušky. S kapelou se scházejí všude možně. První video natočili v jejich oblíbené čajovně, kterou pravidelně navštěvují.

Další nahrávky vznikly v jejich zkušebně, odkud Artur zve fanoušky na jejich koncerty. Ovšem v jejich zatím posledním videu odhalili trochu více ze svého soukromí. „Tentokrát jsme u mě v bytě,“ oznámí Artur na začátku videa divákům.

Video
Video se připravuje ...

Artur Štaidl ukázal svoje soukromí! Na videu poděkoval deathmetalovým fanouškům! youtube.com

Syn Ivety Bartošové je na nich podomácku oblečený, tedy v teplácích a vytahaném tričku, a společně s kamarádem vymýšlí stejné vylomeniny jako jeho „obyčejní“ vrstevníci. Dělá si ze sebe srandu, nahlas se směje, medituje, hlasitě srká z hrnku čaj, a dokonce se v něm téměř utopí. Prostě je úplně stejný jako jeho vrstevníci...

Artur na videu nechá diváky nahlédnout, jak vypadá jejich obývák, kterému dominuje bílá kožená sedačka. V dalším záběru se Artur láduje houskou v moderně zařízené kuchyni. Pánové tam mají celkem i uklizeno, a tak je vidět, že ho jeho otec Ladislav Štaidl do života připravil po všech stránkách.

Díky muzice, kámošům a fanouškům tak aspoň Artur na chvíli zapomene na starosti, které má s domem po své mámě Ivetě Bartošové.

Video
Video se připravuje ...

Artur Štaidl youtube.com

Fotogalerie
18 fotografií