„Nemovitost je rezervovaná a nedá se s tím nic dělat,“ prozradil pro Aha! zdroj z realitní kanceláře, která dům v Uhříněvsi nabízela za sumu 7 300 000 Kč. Dlouho nebyl o dům zájem, ale odvážný zájemce se přece jen nakonec našel a stihl již také zaplatit zálohu.

Zpěvaččin syn Artur Štaidl (19) už tak zřejmě definitivně přijde o vilu, ve které vyrůstal. Bartošová si sice během svého života přála, aby synovi dům zůstal, pro Artura je ale místo jen další bolestnou vzpomínkou na maminku, která právě odtamtud odešla loni v dubnu spáchat sebevraždu.

Arturovi bude snad útěchou alespoň to, že letos dostane k Vánocům od zesnulé mámy dárek v podobě milionového dědictví. Až se totiž vyřeší všechny formality k prodeji vily v Uhříněvsi, přistane mu na účet tučná suma. Je totiž jediným Ivetiným dědicem.

Vdovec po Bartošové Josef Rychtář (56) naopak nedostane nic. „Ten dům už pro mě bez Ivetky nemá žádnou hodnotu, je pro mě mrtvý,“ řekl ostatně on sám deníku Aha!. Zavrhl tak i svůj dřívější nápad, že by v domě zřídil muzeum pro Ivetiny fanoušky.

Fotogalerie
18 fotografií