Heidi Janků uváděla poněkud lechtivý pořad nadvakrát. Poprvé byla v televizi nahrazena Štěpánkou Decastelo, což ovšem přineslo pád sledovanosti do propasti. A TV Barrandov tak povolala zpět Heidi. Jenže teď podle Expres.cz přišel v pořadí druhý padák ze stejné televizní relace. A zpěvačku to překvapilo.

Ta zpráva prý přišla nečekaně jako blesk z čistého nebe, ale Heidi Janků se z toho nehroutí. „Dozvěděla jsem se to nejdříve telefonicky od produkční a potom ještě oficiálně e-mailem. Naopak mě potěšilo, že to bylo posláno celému týmu a navzájem jsme si tak mohli poděkovat,“ řekla Blesk.cz Heidi.

Fakt, že s ní TV Barrandov ukončila spolupráci, ji ale nemrzí. „Oficiálně mi bylo řečeno, že se pořad pozastavil a není jasné, zda se objeví v jarním schématu. Takže třeba mě ještě pak povolají, nebo vyberou někoho jiného. To je život. Já jsem primárně zpěvačka, takže tohle pro mě byla třešinka na dortu, kterou už jsem snědla,“ svěřila se Janků s tím, že naopak je televizi vděčná za tuto příležitost, kterou dostala.

O budoucnosti pořadu nemá jasno ani samotná televize. „Vzhledem k tomu, že jsme ještě oficiálně nepředstavili jarní schéma, nebudeme toto komentovat,“ řekla Blesk.cz mluvčí TV Barrandov Barbora Šenfeldová. Tak uvidíme, třeba se diváci oblíbené moderátorky ještě dočkají.

Fotogalerie
13 fotografií