Vánoce neslaví také z důvodu, že si s sebou z dětství nese velmi smutnou vzpomínku. "Mně maminka umřela, když mi bylo 11 let. A to už je blbý věk a ty Vánoce neprožíváte tak, jak byste měli, protože už jsou smutný. Přestože se všichni, tatínek i teta snažili, aby pod tím vánočním stromečkem byly dárky a aby to mělo tu atmosféru, tak už to nikdy nebylo ono," prozradila smutně zpěvačka.

Maminka Heidi zemřela v srpnu, ale tehdy musela přežít první Vánoce bez ní. "Navíc ten vztah s otcem nebyl úplně ideální. Kdyby mamka neumřela, tak by se asi rozvedli. To už pak jakýkoliv dárek nic nedá, když už tam není ten člověk, kterého máte rádi. Můžete dostat brilianty, ale už to není ono," dodala.

Video
délka: 05:42
720p 480p 360p 240p

Nemáte ještě bramborový salát? Zkuste ho podle Heidi Janků Tereza Kühnelová, Lukáš Červený

 

Poslední roky tráví Heidi Janků Štědrý den jen se svým manželem Ivo Pavlikem (82). "Jsme rádi spolu sami, ale netruchlíme. Dřív jsem se snažila navodit doma tu pravou vánoční atmosféru, i kvůli tomu, že s námi jednu dobu žil Ivův syn, ale pak jsem to vzdala. Můj muž není vůbec romantik, tak jsme si řekli, že si budeme dávat jen takové dárky jako třeba letenky na Kanáry," svěřila se Blesk.cz s tím, že letos jedou také.

Fotogalerie
7 fotografií