„Léčbu nelze odkládat, zvládnu to,“ řekl odhodlaně Gott, když v úterý odjížděl do Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí, kde bude o svátcích přijímat jednu návštěvu za druhou. „Půjdeme s Luckou za tátou, počítáme s tím,“ svěřila se Blesku nejstarší Slavíkova dcera Dominika (42). „A určitě se za ním přijde podívat i Ježíšek,“ dodala Gottová, kterou onemocnění otce velmi trápí.

„Pouštěla jsem si v týdnu píseň od Bon Joviho Please Come Home For Christmas, což je v překladu Prosím, přijeď domů na Vánoce. Vím, že táta nebude moci přijet, ale doufám, že za rok se všichni doma na Štědrý den sejdeme!“ dodala Dominika, která v neděli odlétá do Hongkongu za svými kamarády. Zároveň tam chce také zapátrat, jak může tátovi v boji se zákeřnou rakovinou pomoci čínská medicína.

Podle našich informací Gott v nemocnici nepřijde o štědrovečerní večeři! „Pacientům budeme na přání podávat lehčí rybu s vařeným bramborem. A budou dostávat i vánočku,“ řekl nám zdroj z Všeobecné fakultní nemocnice. Je ale více než pravděpodobné, že Slavíkovi přiveze nějaké dobroty jeho manželka Ivana (39). Karel vyjádřil přání, aby na Štědrý den přijela i s dcerkami Charlottkou (9) a Nellinkou (7).

Podle informací Blesku by měl na Štědrý den zpěváka navštívit také jeho dlouholetý kamarád a spolupracovník Ladislav Štaidl(70), který bydlí u Apolináře, co by kamenem dohodil od Všeobecné fakultní nemocnice, kde Gott bojuje o život. Celoživotního kamaráda by během Vánoc chtěla potěšit návštěvou také zpěvačka Jitka Zelenková (65).

Zpěvák si vzal do nemocnice stovky dopisů a e-mailů, které mu chodí. Pokud mu bude jen trochu dobře, chce se do nich začíst. „Panu Gottovi dávkujeme poštu po částech, jsou to opravdu stohy,“ prozradila zpěvákova spolupracovnice Blanka Krejčí.

Fotogalerie
11 fotografií