Halina pochází z početné rodiny a letos se jich u štědrovečerní tabule také sejde sedm nebo osm členů. Jak nám ale prozradila během míchání bramborového salátu, byly i roky, kdy jich bylo víc.

Teď jsem to měla těžký. Loni se mnou nebyla moje máma, předloni manžel a letos tam poprvé nebude náš patnáctiletý labrador. Ale mám vnuka, který má tolik energie, že se dá zapomenout na to, že by tam měl být ještě někdo další. A ještě tam bude můj přítel letos,“ prozradila Blesk.cz Pawlowská, která po smrti manžela začala žít s tvůrcem Banánových rybiček Karlem Czabanem.

Video
délka: 03:30.32

S kým stráví Vánoce vdova Halina Pawlowská? Poprvé s námi bude můj přítel! Tereza Kühnelová, Lukáš Červený

Vánoce si Halina užívá víc než v mládí. Jako dítě jí nekompromisní tatínek připravil mnohdy nemilá překvapení. „Nejdramatičtější dárky byly, když můj tatínek napichoval na větve stromečku papírky, na kterých bylo napsáno, co všechno by mi dal, kdyby na to měl. Jindy mi na Štědrý den oznámil, že mi Ježíšek vzkazuje, že se zasekl v Chebu a přijde až 6. ledna,“ zavzpomínala moderátorka na své zážitky z dětství. Dnes už to Halina bere jak jinak než s humorem. 

Fotogalerie
6 fotografií