Radoslav Banga (33), známější jako Gipsy, se setkal se zajímavou životní ironií. „Tohle je budova, ve které jsem přespával, když mi bylo patnáct šestnáct let. Byl jsem bezďák a zde jsem měl své útočiště,“ svěřil se na Facebooku a zveřejnil fotografii budovy. „Dnes o dům dál účinkuji ve StarDance. Fakt hustota,“ přemítal rapper.

„V opuštěném ateliéru, který byl před rekonstrukcí, jsme si tenkrát s kamarádem dýdžejem pronajali místnost za 1750 korun měsíčně. Ale protože to byl nebytový prostor, bylo tam zakázané spát. Já se ale tajně domluvil s vrátnou, která mě tam pouštěla,“ prozradil deníku Aha!, jak krušný pro něj byl život na přelomu století. 

„Neměli jsme skoro nic. Přespával jsem na nafukovací matraci, kterou jsem měl také půjčenou. Bylo to takový temný období, ale taky místo, kde vznikla moje první deska,“ zavzpomínal Radek, který je na české hiphopové scéně aktivní už od svých 13 let. Navzdory nelehkým začátkům se ale vypracoval v úspěšného muzikanta a v soutěži StarDance se mu s tanečnicí Terezou Bufkovou také daří. Dostal se mezi 5 nejlepších párů!

Fotogalerie
15 fotografií