Zounar o svém mentorovi promluvil v knížce Diagnóza: Ordinace, která právě vyšla při příležitosti 10 let nováckého seriálu. „Snad právě proto, že jsem měl tu možnost, že mě pan profesor Vinklář učil, tak vím, jak se mu doktor Cvach dobře hrál. Stejně jako mně se hraje dobře Bobo,“ říká v publikaci, jejíž součástí je i zdarma vložené DVD s exkluzivním dokumentem.

Herec si negativní postavu vysloveně pochvaluje. „Já můžu říct, že záporák je dárek. Zlo má hodně podob a hodně barev, což je pro herce vždycky velice příjemné,“ vysvětluje Zounar.

„Začátek mojí role byl hodně tvrdý, ale lidi to brali. Přetlumočím jednoho pána u nás v obchodě: Pane Zounare, vy jste tak nádherná svině, to je skvělý! Pochopil jsem, že lidi fandí tomu, když se něco děje. Role klaďáka, kterých jsem si užil až dost, jsou velice těžké. Je to nuda,“ říká herec se smíchem.

A jaká čeká »sviňáka« Švarce v seriálu budoucnost? „Člověk je daný, jaký je, ale nemění se. Jsem smířen s tím, že každé prasátko má svého řezníka. Takže budu ještě škodit!“

O natáčení Ordinace vychází kniha.
O natáčení Ordinace vychází kniha.
Autor: archiv Blesku

Fotogalerie
14 fotografií