„Budovy vyhořely a co nezničil oheň, rozkradli lidé,“ říká naše půvabná průvodkyně Veronika Čížová (40), za svobodna Neumannová.

Marně hledáme záběry známé ze seriálu. Všechno je už jinak. Hlavně silnice, kde jezdil Josef Kemr (†72) coby všeuměl Bohouš Císař na mopedu, vzala za své. Zcela zarostla náletovými břízami a býlím.

Veronika je stejně stará jako seriál Chalupáři. Její rodiče na státním statku v Jelencích pracovali. „Bývalo tu rušno, pracovala tady spousta lidí. Naši mi hodně vyprávěli o natáčení, viděli slavné herce pěkně zblízka. Teď tu je úplně mrtvo. Je to škoda,“ míní Veronika smutně.

Chalupáři - pouták
Autor: Blesk

Blesk slaví 40. výročí Chalupářů unikátní knížkou s exkluzivním celovečerním dokumentem o seriálu na DVD zdarma! Knížka i film jsou plné nových informací, nikdy nepublikovaných fotografií a unikátních rozhovorů s herci a tvůrci, případně nejbližšími pozůstalými. Už teď v každém novinovém stánku!

Objednávejte i prostřednictvím SMS!

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru: CHALUPARI mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: CHALUPARI Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 69 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CZECH NEWS CENTER, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cncenter.cz, www.platmobilem.cz

Fotogalerie
11 fotografií