21. říjen 2019
Svátek slaví Brigita, zítra Sabina

Karel Gott a jeho potomci: Kluků se dočkal až v druhé linii

/
 • Karel Gott a jeho potomci
  2. října 2019 ● 10:23

  Za svůj život měl Karel Gott mnoho žen. Jen tři z nich mu však oficiálně porodily děti. První ženou byla Antonie Zacpalová, bývalá jazzbaletka. Ta Mistrovi porodila dceru Dominiku. Podruhé se mu narodila také dcera. Matkou je prodavačka Iveta Kolářová. Dostat Karla Gotta k oltáři se ale povedlo jenom Ivaně Gottové, s tou zpěvák zplodil také dcery a hned dvě. Chlapců se mu také dostalo, ale až v další linii, dva vnuky mu porodila dcera Lucie.

 • 1.

  Dominika Gottová

  Matkou Dominiky je bývalá tanečnice Antonie Zacpalová. S tou se Karel Gott setkal při společném vystoupení k písni Lady Karneval. Po krátkém večírku jí nabídl odvoz domů. Odvezl ji ale domů na Bertramku, kde Dominika vznikla. Antonie zpěvákovi řekla, že s ním má dítě až po porodu. Gott se na dceru přišel podívat až po půl roce. 

  Dominika se vyučila na hotelové škole, studovala jazyky a pracovala jako servírka a jako provozní v La Provence. Pak se ale zamilovala do hudebníka Tima Tolkkiho a odjela za ním do Finska. Tam spolu několik let žili. Kvůli jeho psychické nemoci se ale rozvedli a Dominika se vrátila zpátky do Čech.

  Dominika Gottová

 • 2.

  Lucie Gottová

  Její maminka Iveta Kolářová sbalila Karla Gotta po jednom z jeho koncertů. Drze se ho zeptala, jestli by ji neodvezl do Prahy a mistr souhlasil. A už to bylo.

  Karel Gott si nebyl jistý, jestli je Lucie jeho. Nechal si udělat dokonce test otcovství. Lucie se totiž vůbec nepodobala jemu ani jeho první dceři Dominice. Jak ale Lucie rostla, podobnost se projevila. Vystudovala obchodní učiliště, pak si vzala kuchaře Honzu a Karel je díky ní už dvojnásobným dědečkem. Má vnuky Vojtu a Jana.

  Lucie Gottová

 • 3.

  Charlotte Ella Gottová

  Starší z dvou dcer, které má Karel Gott s manželkou Ivanou Gottovou. Narodila se 30. 4. 2006. Její tatínek byl první člověk, kterého malá Charlotte Ella uviděla. Malá Gottová vystupuje v muzikálech a po vzoru svého tatínka trénuje zpívání. Pěvecký talent, který zdědila, nezapře.

  Charlotte Ella Gottová

 • 4.

  Nelly Sofie Gottová

  Nelly Sofie je mladší z dvou dcer, které Karel Gott zplodil s Ivanou Gottovou. Stejně jako její sestra Charlotte Ella se věnuje hudbě a zpívání.

  Nelly Sofie Gottová

 • 5.

  Vnuci Vojta a Jeník

  Oba chlapci jsou syny Lucie Gottové. A podle všeho se dost podobají svému dědečkovi. Hlavně v dovednostech. Vojta rád maluje a výtvarničí, stejně jako jeho dědeček. A mladší Jeníček zase recituje a zpívá. Třeba to jednou dotáhne až tam, kam jeho dědeček. Chcete celou knihu o Karlu Gottovi? Koupit ji můžete na online iKiosek – vaší ishop trafice. Objednáte-li dopoledne, máte zítra doma ve schránce.

  Vnuci Karla Gotta Vojta a Jeníček.

  VIDEO: Smrt Karla Gotta (†80): Speciální vydání magazínu Lesk o jeho životě a nemoci
  Video
  délka: 04:04

  Smrt Karla Gotta (†80): Speciální vydání magazínu Lesk o jeho životě a nemoci Bára Horáková, Lukáš Červený

   

  Vše o smrti Karla Gotta čtěte na Blesk.cz zde >>>

  Fotogalerie
  6 fotografií

  Více o dcerách Karla Gotta čtěte ZDE

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

Ivana Svobodov: Přesto, že Lucie se rozhodla už před xlety neposkytovat žádné rozhovory, držet sebe i svou rodinu daleko od medializace, za což byl její otec rád a vděčný, Blesk Lucii v klidu nenechá a hodí o ní před pár minutami otvírák.... něco jako "Proč Lucie odmítala tátovo příjmení"? Tvl PROTO!!!

(20. 10. 2019 13:31)

cesky_novinar: smrt na sebe nedala čekat kdo teď bude dostávat ty české vypelíchané ptáky ? …smrt nebo mrtvola

(02. 10. 2019 12:03)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy