19. leden 2019
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona

Karel Gott: 9 osudových žen, ale jen jedna manželka

/
 • Karel Gott
  28. července 2014 ● 13:59
   

  Na nezájem žen si Karel Gott (76) nemohl nikdy stěžovat. Ale jen některé s ním mohly sdílet pověstnou Bertramku. Která z obdivovatelek byla nejžárlivější a proč Mistra nakonec ulovila zdravotnice Ivana Macháčková (39)?

 • 1.

  MANŽELKA Ivana Gottová (39)

  Zdravotní sestřička Ivana Macháčková okouzlila Karla v roce 1999 na TýTý. „Chvilku jsem si s ní povídal a pak ji požádal o telefon.“ Nikdy se ale nikam nedovolal, Ivana mu dala schválně špatné číslo. Teprve po čase dostal správné... Ivaně se dostalo nevídaného privilegia: Nastěhovala se k němu na Bertramku.

  30. dubna 2006 přišlo na svět miminko Charlotte Ella Gottová. Největší překvapení teprve ale mělo nastat. Přesně 7. ledna 2008 šokoval Gott úplně všechny! V Las Vegas řekl Ivaně ANO a ze starého mládence se stal manžel. Svou lásku potvrdili ještě jednou, když Ivana porodila slavíkovi v pořadí čtvrtou dceru. 28. května se na svět poprvé podívala Nelly Sofie.

  Ivana Gottová

 • 2.

  1962–1963 - Evelyna Steimarová (70)


  „Nikomu jsem v životě nikdy nevyprávěla, že jsem chodila s Gottem. A proč taky?“ ptá se herečka Evelyna Steimarová, která pochází z hereckého klanu Kodetů. S Karlem ji seznámil zpěvák Milan Chladil. Necelý rok, co byli spolu, jí nosil květiny a dárečky. „Brilianty, jak to dělá teď, to ale nebyly,“ směje se Steimarová.“

  Evelyna Steimarová se stáhla do ústraní.

 • 3.

  1972 - Antonie Zacpalová (79)


  Matka Gottovy první dcery otěhotněla s Karlem v 37 letech. Jako tanečnice se objevila v jeho hitu Lady Karneval. Karel si ji odvezl domů a za devět měsíců Gottovi zazvonil telefon. „Jmenuje se Dominika a je tvoje!“ O tom, že je Antonie těhotná, neměl tušení. Na Dominiku se přišel podívat až po půl roce...

  Antonie Zacpalová v současnosti.

 • 4.

  1984-1989 Jitka Svobodová (49)

  Krásná Jitka seděla u baru s přítelem, když ji zpěvák spatřil. „Šla jsem si odskočit a na dámské toaletě se objevil Gott. Podal mi číslo, ať mu zavolám,“ popisuje setkání. Přestože Gottovi táhlo na padesátku, v milování prý nepolevoval. S Karlem se rozešli, když se dozvěděla o jeho druhé dceři Lucii.

  S Jitkou Svobodovou v koupelně


 • 5.

  1986 Iveta Kolářová (48)

  Přidrzlé děvčátko přišlo za Gottem do jeho šatny a zeptalo se, zda by ji s kamarádkou odvezl do Prahy. A stalo se. „Karel po mně loudil telefon, ale nedala jsem mu ho.“ Znovu se setkali za rok... „Milostné hrátky trvaly až do svítání.“ Matce svého dítěte Karel pořídil luxusní dárek: Iveta a dcera Lucie dostaly byt na Vinohradech.

  Iveta Kolářová s dcerou a Karlem Gottem

 • 6.

  1989–1994 Martina Formanová (49)

  Se studentkou je seznámil společný přítel. Jejich vztah vydržel téměř pět let. První trhlina se objevila, když Martina zatoužila bydlet s ním a založit rodinu. To bylo ale pro Gotta tabu. Bolestnou ránu jela Martina léčit do USA k sestře, kde se seznámila s nynějším manželem, uznávaným režisérem Milošem Formanem a mají spolu dvojčata Andrewa a Jamese.

  Martina Formanová dnes píše úspěšné knihy.

 • 7.

  1994 Manuela Pechová (42)

  S Karlem se seznámila na kanadské ambasádě a hned si padli do oka. Zanedlouho pracovala jako manažerka v agentuře GoJa. Médiím neustále tvrdila: „Nejsem přítelkyní Karla Gotta a písnička Kakaová není o mně!“ Nakonec mu omamná kráska zmizela v Kanadě, když se nevrátila z dovolené. Gott tak poprvé v životě dostal kopačky.

  Kakaová Manuela Pechová

 • 8.

  1997 Ilona Hermová (59)


  Tři měsíce pracovala v agentuře GoJa a teprve až na party v Ambassadoru jiskra přeskočila. Když s ním poprvé přijela na Bertramku, nálada věštila noc plnou něžností. „Aby mě ale dostal hned napoprvé, se mi nechtělo.“ Milování líčila takto: „Je něžný, pozorný a záleží mu na tom, jak se to ženě líbí.“ Možná jako jediná tvrdí, že ho nemilovala.

  Ilona Hermová

 • 9.

  1997–1999 Marika Sörösová (39)


  Karlova obdivovatelka Marika by snesla Slavíkovi modré z nebe. Jako největší slast popsala tu, kterou prožila při jízdě autem. „Dostali jsme chuť na rozmarné choutky.“ Vše ale ukončila bezbřehá žárlivost. Z dramatického vztahu utíkal Mistr, seč mu síly stačily. Rozešli se na jeho oslavě šedesátin. Jako odstupné si Marika odnesla bavoráka, šperky a vilu v Karlíku za Prahou, ale tu už prodala. Nyní je vdaná a má tři děti.

  Marika s Karlem prožila tři bouřlivé roky.

 • 10.

  1999 Taťána Smutná (52)


  Zpěvák si ji nejvíce získal v době, kdy jí zemřela maminka. „Karel mě psychicky podržel a ze všech lidí na světě mi nejvíc pomohl.“ Vztah se slavíkem ale postupem času ochladl a rozešli se.

  Taťána Smutná

Témata

gott

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy