„Abych si váhu udržela, pravidelně si opakuji očistné kůry, kdy jen tři dny piji ovocné a zeleninové šťávy. Oblíbila jsem si raw kuchyni, dokonce i na Vánoce jsem objednala raw cukroví. Ale jednou do týdne si dopřeji pořádný steak,“ prozradila Blesk.cz recept na udržení štíhlé postavy zpěvačka.

K váze 56 kilo Míše pomáhá i neustálý pohyb na divadelních prknech. Účinkuje totiž v několika muzikálech – Mamma Mia, Přízrak Londýna a Sněhová královna. Za roli v pohádkovém příběhu je nominována na Thálii.

Nosková za svůj život vyzkoušela několik drastických diet, dokonce propadla bulimii a anorexii. „Do tohoto kolotoče bych se už dostat nechtěla. Začaly mi padat vlasy, zhoršila se mi pleť, byla jsem nervózní a strašně unavená. Abych varovala ostatní dívky, napsala jsem o tom knihu,“ prozradila Míša.

Ale nyní má už vše pod kontrolou a s váhou nebojuje. „Nejdřív si to člověk musí srovnat v hlavě, pak si urovnat život a vše jde tak nějak samo,“ usmívá se zamilovaná zpěvačka. Po rozvodu s manželem byla téměř rok sama, ale pak jí do cesty vstoupil německý producent Thomass a Michaela září štěstím.

Fotogalerie
9 fotografií