Dneska ke mně zavítala celebrita. Synek, kurde, slavnější než Goťák před dvaceti rokama. Synek, kterej umí vařit. A já zdravím live na Frekvenci 1 Láďu Hrušku!“ hulákal dnes do éteru známého rádia Ruda z Ostravy. V malém prostoru studia se v jednu chvíli mačkali nejen oba moderátoři, ale také maskoti nové dětské knížky Laskončina kuchařka – rychlé mňamky a také fotograf a kameraman, kteří celý, trochu bláznivý počin dokumentovali.

Autor: Frekvence 1

Knížka je velmi inspirativní. I pro mě. Je super, že tomu rozumím i já, protože tam jsou barevný obrázky. Zaujal mě tam recept na pečená jablka, a i když to často neříkám, tak když nemáte jablka, tak si upečte hrušku,“ smál se Hruška, čímž nebezpečně pro živé vysílání odboural všechny okolo. Že si knížku dětských receptů stihl opravdu pozorně prohlédnout, dokazuje skutečnost, že upozornil na podobnost s jedním ze svých receptů: „Mě tam zaujal ten recept z banánů a vajíčka, myslím, že je trochu čornutý z mojí kuchařky, protože s tím jsem na Nově přišel už před půl rokem.“

Nakonec ale v roli kmotra knížce velkoryse popřál alespoň poloviční prodej, jaký měla jeho prvotina, jež se s určitostí stane číslem jedna mezi dárky letošních Vánoc.

Fotogalerie
5 fotografií