Bude to zpěvák Radek Banga (32). Ten pro Gotta napsal píseň Tak pojď se mnou na jeho nové album S pomocí přátel, které vychází právě v pátek. Radek Banga Blesku exkluzívně prozradil: „V původní první verzi jsem chtěl nechat pana Gotta navíc i rapovat, což by podle mne byl asi největší masakr, ale nakonec to dopadlo úplně naopak. Karel mi svým obrovským talentem a zároveň velkým pohodářstvím ukázal cestu a nakonec jsem to já, kdo nechává rapu a začíná zpívat. Myslím, že Karel mne ovlivnil na celý život.“ 

Karla Gotta také na šnůře po Česku a Slovensku doprovodí dvanáctičlenná taneční skupina pod vedením Pavla Strouhala. Autorem výpravné scény se stal známý designer Martin Hruška proslavený velkolepými scénami na koncertech rockových skupin Chinaski a Lucie.

„Publikum mi dává svůj palec stále nahoru a ukazuje mi tím, že ho stále zajímám, svým zpěvem nenudím a tím, jak vypadám, nestraším,“
těší se na koncerty Gott, který publiku nabídne nejen své největší hity ale také několik novinek z právě dnes vycházejícího cédéčka.

A ještě upozornění: Lístky na přidaný koncert Karla Gotta v O2 areně, který proběhne v pondělí 8. prosince, budou od soboty 20. září k zakoupení v cenách od 790,- K v síti Ticketportal.