I když většina mužů tají, že používá kosmetické produkty nebo využívá umění plastických chirurgů, Lukáš Langmajer s tím problém nemá.

"Zásadní je pro mě kvalitní kosmetika, to znamená nebát se ceny a pravidelně ji aplikovat. Nemluvě o tom, že mi to dělá dobře! Chtěl jsem se něčeho na obličeji zbavit, ale ten zásah by byl poměrně razantní. Vyřadil by mě na nějakou dobu z provozu a to si nemůžu dovolit," přiznal se Langmajer. Jeho starší bratr Jiří před lety podstoupil úpravu horních a dolních očních víček.

Herec, který si zahrál v Bobulích, se netají tím, že díky rok a půl ročnímu synovi Mikulášovi na sebe s manželkou nemají tolik čas, jak by si přáli.

"Pokud se nám poštěstí, uděláme si malý výlet jen já a moje žena, abychom se zase poznali. Pro vztah je to prý zdravé. Dítě je skvělé, ale bere spoustu času a vy zapomenete, že vlastně doma máte ženu a milenku v jedné osobě. Na samostatnou milenku ještě nemám peníze," usmívá se sympatický Lukáš, který se s rodinou objevil na otevření obchodu s luxusní americkou kosmetikou.