Herečka Ljuba Krbová, moderátorky Lucie Borhyová, Jolana Voldánová, Michaela Jílková, Emma Smetana nebo zpěvačka Lucie Bílá. Ty všechny dorazily na udílení cen TýTý v černých šatech.

A tak to vypadalo, že víc než na veselou společenskou příležitost dorazily na smuteční slavnost. Že by si spletly datum a dorazily se ještě rozloučit s Otakarem Brouskem? Rozloučení s tímto fenomenálním hercem se totiž na tom samém místě konalo před více než čtrnácti dny. Tam byla černá podmínkou, ale dnes večer?

I když taková Michaela Jílková nebo Jolana Voldánová by i přes černou barvu působily spíše vulgárně. I na dnešní příležitost to byly šaty více než odvážné. Obě totiž zvolily šaty s průsvitnými průstřihy, přes které bylo vidět větší než malé množství kůže! A že to byly průstřihy na „správných“ místech! Obě totiž odhalily svoje vnady a nebýt tenké látky, mohlo být zaděláno na pěkné faux pas.

Nepřekvapila ani Lucie Bílá, která zazdila opět svoje umělecké příjmení a oblékla si svoji oblíbenou smutnou čerň. I ona si naditým dekoltem říkala o nějaké to vykouknutí.

Těhulka Borhyová se volbou barvy svých šatů asi snažila zakrýt rostoucí bříško a hlavně přibraná kila, vždyť černá zužuje! Ljuba Krbová, která dorazila s manželem Ondřejem Neffem, zvolila sice krátké, ale stejně odvážné šaty jako její kolegyně před ní. Černá průhledná látka s výšivkou a světlým podkladem, který zakrýval jen to nejnutnější, to bylo vše, v čem byla usměvavá herečka oděná. Na rozdíl od ostatních ale nemusela hlídat žádný výstřih ani jinou skulinku.

Nejméně odvážnou se stala nejmladší z nich. Emma Smetana totiž oblékla šaty v antickém střihu. A které to podle vás sluší nejvíc?